Dirt Devil Evolution - zamiatacz i myjka - Serwis - Sklep i Serwis - bezprzewodowe automatyczne roboty odkurzacze sprzątające i myjące. iRobot Roomba, Neato Robotics

Przejdź do treści

Menu główne:

Czytelnia               Automatyczne wycieranie podłóg.

  • Zleć sprzątanie zamiast samemu to robić.
  • Do wszystkich podłóg twardych, drewnianych, winylowych, laminowanych i kamiennych.
  • Do powierzchni suchych lub mokrych.
  • Czyści nie tylko duże i proste powierzchnie ale także trudnodostępne miejsca pod meblami oraz krawędzie i narorniki przy ścianach.

                                   
EVO - ROBOT CZYSZCZĄCY.

Ewolucja w pielęgnacji podłóg.

Dirt Devil EVO to ultra płaskie, zaawansowane technologicznie automatyczne urządzenie do czyszczenia podłółg twardych. W zaleleżności od wybranego trybu pracy EVO wyciera podłogi zarórwno na sucho jak i na mokro.

Działa dzięki wewnętrznemu modułowi GPS i projekcji podczerwonej robot orientuje się w przestrzeni. Czyści nie tylko duże i proste powierzchnie ale także trudnodostępne miejsca pod meblami oraz krawędzie i narożniki przy ścianach.

Dzięki wewnątrznemu sterowaniu GPS EVO wyciera możliwie najdokładniej. Zachodzi na wcześniej czyszczoną powierzchnie i tym samym nie pozostawia nieprzetartych luk.
Przy wycieraniu na sucho EVO porusza się do przodu, przy wycieraniu na mokro - do przodu i do tyłu.

Poprzez dokładne określenie pozycji, EVO podczas zawracania podąźa za śladem i nie pozostawia tym samym nie wytartych miejsc

EVO wykrywa przeszkody (np. nogi od stołu). Sprząta wokół nich po czym kontynując czyszczenie.

EVO ma 8 cm wysokości i 25cm długości. Wymiary te pozwalają na wycieranie kurzu pod niskimi meblami takimi jak kanapy, szafy i sofy.

Dane techniczne:

Specyfikacja elektryczna zasilacza

Napięcie wejściowe AC 230V , 50 HZ
Napięcie wyjściowe DC 12V, 250mA

Czas pracy
Czyszczenie na sucho do 3 godzin Czyszczenie na wilgotno do 2 godzin

Powierzchnia Czyszczenia
Czyszczenie na sucho około 90m2 Czyszczenie ma wilgotno około 25m2

Akumulator
Ni-MH 7.2V DC 1500mAH
Odłczany moduł czyszczący można wyposażyć oprócz ścierki z mikrofazy (tkaniny do prania i wielokrotnego użytku) także w ścierki jednorazowe.
Przy czyszczeniu na sucho EVO porusza się do przodu, podczas wycierania na mokro - do przodu i do tyłu. To czyni go wszechstronnie użytecznym.

Dzięki wewnętrznemu modułowi GPS i projekcji podczerwieni robot orientuje się w przestrzeni. Tak więc czyści nie tylko duże i proste powierzchnie ale także trudnodostępne miejsca pod meblami oraz krawędzie i narożniki przy ścianach.
Komfort i prostota obsługi.
Załóż wybraną ścierkę na moduł urządzenia wciśnij w gumowe uchwytydo magnetycznych spinek na spodzie Robota Dirt Devil Evolution.
U nas kupisz jak i wypożyczysz wszystkie najnowsze modele. Stała dostępność.
Polecamy:
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego