Serwis.com Robotów Sprzątających iRobot, Xiaomi, Moneual, Mamibot, Hobot
794 093 732 kontakt@serwis.com

Producent robotów sprzątających Ecovacs

Producent robotów sprzątających Ecovacs to firma o chińskich korzeniach. Jego misją zostało dostarczenie automatycznych rozwiązań, które wspomogą miliony rodzin na całym świecie w bieżącym utrzymaniu czystości w domach. Dzisiaj producent oferuje roboty myjące podłogi i okna, oczyszczacze powietrza czy automatyczne robienie zakupów z asystentem-robotem.

Historia producenta robotów sprzątających Ecovacs

Ecovacs powstał w 1998 roku w Chinach, a już 2 lata później zaprezentowano pierwszego robota sprzątającego ich autorstwa. Na rynkowy debiut trzeba było jednak nieco poczekać. Dopiero w 2007 roku w sprzedaży pojawił się pierwszy automatyczny odkurzacz tej marki, który został ochrzczony jako Deebot serii 5. Seria 9, która została wypuszczona w 2013 roku, została wyposażona w laserowe mapowanie pomieszczeń i kontrolę przez smartfona. Producent cały czas ulepsza i udoskonala swoje produkty, by spełniały wymagania wszystkich użytkowników. Roboty sprzątające Ecavacs dostępne są w ponad 60 krajach świata, na wszystkich kontynentach. Firma jest właścicielem ponad 800 patentów na rozwiązania automatyzujące sprzątanie. To gwarancja niezawodności i skuteczności tych urządzeń!

Ecovacs – udział w rynku

Producent robotów sprzątających Ecovacs z pewnością jest liderem w Chinach, dyskwalifikując wszelką konkurencję. Procentowy udział na chińskim rynku tego rodzaju urządzeń wyniósł w 2018 roku 41%. Jest też obecny w innych krajach i kontynentach. Na rynku europejskim, Bliskiego Wschodu i afrykańskim urządzenia te stanowiły 6% wszystkich sprzedanych robotów sprzątających. Na świecie (wyłączając Chiny) udział w rynku stanowił 3%. To naprawdę wspaniałe wyniki, które pokazują jednoznacznie popularność odkurzaczy tego producenta.

Popularne roboty sprzątające Ecovacs

Najnowsze roboty sprzątające Ecovacs nie należą do najtańszych, ale z pewnością charakteryzują się wysoką innowacyjnością i zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Bardzo popularnym robotem jest Ecovacs Deebot T9+, który został wyposażony w automatyczną stację ładująco-czyszczącą, dzięki której wyrzucanie zanieczyszczeń ograniczono do minimum. Nie mogło zabraknąć także wbudowanego oczyszczacza powietrza. W ofercie producenta można jednak znaleźć także o wiele tańsze modele: Deebot DN79T czy U2 lub U2 Pro.

Nasz serwis robotów sprzątających zajmuje się także naprawą i regularnym serwisowaniem urządzeń od Ecovacs. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i szybki czas realizacji. Twój robot Ecovacs zaniemógł? Oddaj go nam, a my damy mu drugie życie!