Serwis.com Robotów Sprzątających iRobot, Xiaomi, Moneual, Mamibot, Hobot
794 093 732 kontakt@serwis.com

Producent robotów sprzątających Hobot

Firma Hobot została założona w 2010 roku na Tajwanie. Od samego początku specjalizowała się w dostarczaniu urządzeń wspomagających utrzymanie porządku w domu. Ma już ponad 10-letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu każdy robot sprzątający Hobot, który pojawia się na rynku, podbija serca użytkowników na całym świecie.

Hobot – firma, która słucha swoich klientów

Hobot od samego początku wsłuchiwał się w potrzeby swoich klientów, ich troski i zmartwienia. To właśnie codzienni użytkownicy dostarczają najcenniejszych uwag i pomysłów na innowacje. Dzięki tej współpracy zrodziło się wiele urządzeń docenianych na co dzień i uznanych w środowisku branżowym. Hobot skupił się na produkcji robotów myjących – zarówno podłogi, jak i okna. Dostrzegł tu swoją niszę, którą bardzo skutecznie wykorzystał. Od samego początku firma zdobywa wiele nagród za swoją innowacyjność, w tym na targach iNEA w Norymberdze, czy na CES Innovation Awards.

Producent robotów myjących Hobot – udział w rynku

Hobot jest jednym z czterech największych producentów robotów myjących okna na świecie. To najlepszy dowód ich skuteczności i efektywności pracy. Szacuje się, że ich udział w rynku urządzeń do szyb i okien stanowi nawet 25% wszystkich sprzedanych robotów o tym przeznaczeniu. Jak na 10-letnie doświadczenie to bardzo imponujący wynik.

Roboty sprzątające Hobot, które potrafią zaimponować

Roboty myjące okna Hobot, o których warto wspomnieć, to z pewnością modele: 298, 368 i 388. Firma jest właścicielem kilku patentów, dzięki którym jako jedyni mogą stosować tak rozwinięte i innowacyjne technologie mycia szyb. Dzięki specjalnej przyssawce próżniowej urządzenia są bezpieczne w stosowaniu i skuteczne w zwalczaniu brudu. Hobot produkuje także urządzenia przeznaczone do odkurzania i mycia podłóg, takie jak Legee 7 – jeden z najbardziej nowoczesnych robotów w swojej klasie.

Jako renomowany serwis robotów sprzątających, zadbamy o Twojego Hobota. Przywrócimy mu pełną sprawność w przypadku awarii, ale także dokonamy okresowego przeglądu i wymienimy wszystkie niezbędne akcesoria. Sprawdź nas!