Serwis.com Robotów Sprzątających iRobot, Xiaomi, Moneual, Mamibot, Hobot
794 093 732 kontakt@serwis.com

Producent robotów sprzątających iRobot

Roboty sprzątające iRobot Roomba z pewnością są najbardziej znanymi urządzeniami tego typu na całym świecie. Wieloletnie doświadczenie, zastosowanie innowacyjnych technologii oraz bogactwo oferty sprawiają, że Roomba stała się marką rozpoznawalną i jedyną w swoim rodzaju.

Krótka historia producenta robotów sprzątających iRobot

Historia iRobota rozpoczęła się w 1990 roku w USA. Próżno szukać drugiej firmy, która ma tak bogate doświadczenie w produkcji robotów wszelkiego rodzaju. Jej działalność rozpoczęła się od stworzenia urządzeń automatycznie eksplorujących kosmos, rozbrajających pola minowe czy badających egipskie piramidy. W 2002 roku zaprezentowano pierwszy odkurzacz samojezdny w niezwykle atrakcyjnej cenie, jedynie 200 dolarów. Wysoka funkcjonalność i niski koszt zadecydowały o wielkim sukcesie tego producenta na rynku robotów sprzątających. Sprzedaż bardzo szybko wzrosła i dziś niewiele osób wie, że iRobot zajmuje się także produkcją bezzałogowych pojazdów naziemnych czy badaniem innych planet.

Wyniki sprzedażowe, które imponują

W 2020 roku producent robotów sprzątających iRobot ogłosił, że liczba sprzedanych egzemplarzy jego urządzeń przekroczyła 30 milionów sztuk. Największą popularność firma zyskała oczywiście w Stanach Zjednoczonych i innych krajach Ameryki. Szacuje się, że w rękach tej marki znajduje się tam nawet 82% rynku automatycznych urządzeń sprzątających. W Europie wyniki także imponują – blisko dwa na trzy sprzedane odkurzacze należą do iRobota. To naprawdę niesamowity wynik, który jednoznacznie pokazuje, jak cenione i skuteczne są to roboty.

Roboty sprzątające iRobot, które warto znać

Producent robotów sprzątających iRobot stale wypuszcza na rynek nowe urządzenia, które są dostosowane do stale rosnących potrzeb i wymagań konsumentów. Jednym z najnowszych odkurzaczy jest Roomba s9, która przewyższa funkcjonalnościami wszystkie inne dostępne na rynku roboty sprzątające. iRobot jako pierwsza firma wprowadziła także stacje ładująco-czyszczące, które automatycznie opróżniają zbiornik na kurz. Dzięki temu konieczność ingerencji człowieka w sprzątanie została ograniczona do minimum. Moc ssania najnowszej Roomby sprawia, że podłogi będą idealnie odkurzone. Integracja z robotem myjącym Braava pozwala całkowicie zapomnieć o sprzątaniu nawet na kilka tygodni.

iRobot Roomba to urządzenie wyjątkowe, niezależnie od tego, jaki model posiadasz w domu. Zadbaj o nią tak, jak ona dba o czystość Twoich podłóg. Pamiętaj o regularnej konserwacji i serwisowaniu. Skorzystaj z naszych usług i oddaj swoją Roombę w ręce najlepszych, czyli nas.