Serwis.com Robotów Sprzątających iRobot, Xiaomi, Moneual, Mamibot, Hobot
794 093 732 kontakt@serwis.com

Producent robotów sprzątających Mamibot

Producent robotów sprzątających Mamibot to firma o amerykańskich korzeniach, założona w Delaware w USA. Był to listopad 2018 roku, a więc bardzo niedawno. Mamibot jest jedną z najmłodszych marek robotów sprzątających. Mimo to, już stanowi jeden z największych konkurentów znanego iRobota i jest równie dobrze znana w Europie. W ofercie można znaleźć także wiele innych, ciekawych robotów: do mycia okien czy koszących trawniki.

Parę słów o producencie robotów sprzątających Mamibot

Firma Mamibot szczyci się najlepszym zespołem inżynierów i automatyków, który codziennie pracuje nad ulepszaniem funkcjonalności ich robotów sprzątających. Kilkuletnie doświadczenie pozwala im budować urządzenia nie tylko skuteczne, ale także przyjazne dla użytkownika. Firma posiada ponad 20 linii produkcyjnych, które produkują nie tylko roboty przeznaczone dla konsumentów i użytkowników domowych, ale także firm.

Gdzie producent robotów sprzątających Mamibot jest najpopularniejszy?

Co ciekawe, Mamibot jest najpopularniejszy w… Estonii! To bardzo wymagający rynek. Stamtąd już blisko do Polski. U nas także zdobywa coraz większą rozpoznawalność. Choć procentowy udział w rynku urządzeń sprzątających dalej jest stosunkowo niewielki, to Mamibot podbija serca kolejnych użytkowników. Wystarczy raz sprawdzić, jak odkurzacz radzi sobie w boju, by nigdy więcej nie zapragnąć innego.

Na jakie roboty sprzątające Mamibot warto zwrócić uwagę?

Roboty sprzątające Mamibot charakteryzują się przede wszystkim wysoką funkcjonalnością i bezawaryjnością przy bardzo atrakcyjnej cenie. Warto tu wspomnieć chociażby o modelu Gray, który oferuje możliwość nie tylko odkurzania, ale i mopowania podłogi na mokro. Jest niezwykle ekonomiczny, a jednocześnie wyposażony w najnowsze algorytmy ułatwiające sprzątanie. Model EXVAC890 niszczy bakterie za pomocą wbudowanej lampy UV. Stacja ładująco-opróżniająca pozwala do minimum zmniejszyć konieczność ingerencji człowieka w eksploatację urządzenia.

Choć roboty sprzątające Mamibot są stosunkowo młode na rynku, mamy doświadczenie w ich konserwacji i naprawach. Masz problem ze swoim urządzeniem? Efektywność sprzątania drastycznie się zmniejszyła? Skontaktuj się z nami, a przywrócimy mu pełną sprawność.