Serwis.com Robotów Sprzątających iRobot, Xiaomi, Moneual, Mamibot, Hobot
794 093 732 kontakt@serwis.com

Producent robotów sprzątających Miele

Miele to jeden z najstarszych producentów urządzeń gospodarstwa domowego. Firma powstała w Niemczech w 1899 roku! Tyle lat doświadczenia procentuje i dzisiaj można zakupić najnowocześniejsze roboty sprzątające tej właśnie marki. Są one popularne nie tylko u naszych zachodnich sąsiadów, ale także u nas.

Krótko o długiej historii producenta robotów sprzątających Miele

Pierwszymi oferowanymi produktami były wirówki do mleka i maszyny do robienia masła. Następne pojawiły się pralki (oczywiście ręczne w roku 1903). W 1931 roku pojawił się pierwszy odkurzacz, który przypominał wyglądem te używane dzisiaj. Wtedy po raz pierwszy pojawiło się udogodnienie w postaci ssawki do dywanów! Przez lata odkurzacze były dopracowywane, a wiele innowacyjnych rozwiązań (znanych i dziś) pojawiało się w najnowszych modelach Miele. W 2014 roku na rynek wprowadzono pierwszego robota sprzątającego o nazwie Scout RX1. Przełomowy był jednak rok 2017, kiedy pojawiła się druga generacja tego urządzenia. Odkurzacz został wyposażony w kamerę wizyjną, której podgląd był przesyłany do aplikacji mobilnej. Ten właśnie robot jest dostępny do zakupu do dzisiaj.

Popularność producenta robotów sprzątających Miele

Popularność producenta robotów sprzątających Miele jest oczywiście największa w Europie, w szczególności u naszych zachodnich sąsiadów. W 2015 roku jego procentowy udział w rynku europejskim i Bliskiego Wschodu wynosił 3,5%, co dało mu piąty najwyższy wynik sprzedażowy. Choć od tego czas konkurencja bardzo wzrosła, to dalej marka utrzymuje swoją stabilną pozycję.

Odkurzacze automatyczne Miele

Trzeba tu jasno powiedzieć, że Miele nie wypuszcza na rynek stale nowych modeli robotów, wymuszając kupno nowego. Firma dopracowuje swoje urządzenia tak, by mimo upływu lat, mogły one konkurować z nowinkami rynkowymi. Mowa tu oczywiście o Miele Scout RX2, wyjątkowo cichym i skutecznym robocie sprzątającym. Wiele trybów pracy, czujniki i zdolność mapowania pomieszczenia sprawiają, że Twoje podłogi są doskonale czyste.

A czy Ty masz robota sprzątającego od Miele? Potrzebujesz pomocy przy jego konserwacji? Chcesz wymienić akcesoria i przywrócić mu pierwotną skuteczność sprzątania? Jesteś w odpowiednim miejscu. Oddaj swój odkurzacz do naszego serwisu, a damy mu drugie życie!