Serwis.com Robotów Sprzątających iRobot, Xiaomi, Moneual, Mamibot, Hobot
794 093 732 kontakt@serwis.com

Producent robotów sprzątających Moneual

Moneual to niemiecki producent robotów sprzątających, który gwarantuje iście niemiecką trwałość i funkcjonalność. Gama oferowanych produktów jest bardzo duża i obejmuje nie tylko odkurzacze automatyczne, ale również roboty mopujące czy mopy elektryczne. Wszystko dla utrzymania czystości w Twoim domu.

Krótka historia Moneual

Marka Moneual powstała w 2012 roku i od samego początku swojej działalności firma postawiła na innowacje. W 2013 roku przedstawiła pierwszego na świecie robota hybrydowego, czyli jednocześnie odkurzającego i mopującego podłogi na mokro. Za swój projekt była wielokrotnie nagradzana, a rozwiązanie to zaczęło być często stosowane w domach. To jednak nie koniec nowoczesności i innowacji u producenta robotów sprzątających Moneual. Robot RS500 był wyposażony w dwie głowice mopujące, które dosłownie zdzierają zabrudzenia z podłogi. Marka zajmuje się także produkcją odświeżaczy powietrza. Od dłuższego czasu w Polsce znajduje się oficjalna dystrybucja urządzeń, co daje gwarancję bezproblemowej obsługi.

Sprzedaż robotów sprzątających Moneual

Roboty sprzątające Moneual zostały zaprojektowane tak, by być dostępnymi dla zwykłego użytkownika. Firma ma podpisaną umowę z Lidlem i innymi dostawcami urządzeń elektronicznych i AGD, dzięki czemu roboty są dostępne na wyciągnięcie ręki w niemal każdym sklepie. Nie można tu nie wspomnieć o atrakcyjnej cenie urządzeń. Mimo wysokiej funkcjonalności, można zwyczajnie pójść do sklepu i je kupić – bez wyrzeczeń i długiego oszczędzania. Wraz z urządzeniem, producent oferuje także darmowy przegląd i wymianę baterii. To wszystko przyczyniło się do popularności i rozpoznawalności marki. Moneual jest obecny nawet na trudnym, chińskim rynku.

Roboty sprzątające Moneual warte przedstawienia

Flagowym robotem sprzątającym Moneual jest obecnie MBOT 950, który jest urządzeniem hybrydowym. Oferuje doskonałą jakość sprzątania, ale także pełne dostosowanie do wymagań użytkownika, zmniejszają konieczność ingerencji w sprzątanie do minimum. Nie można zapomnieć także o mopach elektrycznych i parowych czy robotach myjących podłogi. Oferta jest naprawdę bogata, a zastosowane w Moneual rozwiązania są niespotykane nigdzie indziej.

Zajmujemy się profesjonalną i gwarancyjną naprawą wszystkich urządzeń Moneual. Zajmiemy się regularną konserwacją Twojego robota sprzątającego, odkamienimy zbiornik Twojego mopa elektrycznego i damy drugie życie Twojemu robotowi mopującemu. Sprawdź nas!