Serwis.com Robotów Sprzątających iRobot, Xiaomi, Moneual, Mamibot, Hobot
794 093 732 kontakt@serwis.com

Producent robotów sprzątających RoboJet

Producent robotów sprzątających RoboJet to polska firma rodzinna, która powstała w 2010 roku. Od tego czasu dostarcza do polskich domów urządzenia najwyższej jakości, które charakteryzują się wysoką dokładnością sprzątania oraz niebanalnym designem. Czym wyróżnia się RoboJet? Mimo bardzo dobrych wyników sprzedażowych i dużej popularności, firma pozostała rodzinną. Każdy klient jest traktowany w niej indywidualnie, a czas naprawy i przeglądy serwisowe wynoszą jedynie 3 dni. Żadna inna marka nie oferuje tak atrakcyjnych benefitów.

Trochę o historii polskiego producenta robotów sprzątających

Firma została założona w 2010 roku przez zakochaną parę, która nie znosiła sprzątać. W tym samym roku otworzyła swój pierwszy sklep z polskimi robotami sprzątającymi i od razu zyskała uznanie na rynku. Od początku firma zdobywała wiele nagród za opłacalność zakupu. Dwa modele wypuszczone do sprzedaży podbiły serca użytkowników, dzięki czemu w 2016 roku możliwa była ekspansja za zagraniczne rynki – europejskie i azjatyckie. Rok później, w 2017 roku, RoboJet wypromował pierwszy na świecie odkurzacz automatyczny ze wbudowanym oczyszczaczem powietrza. Dzisiaj wszystkie produkty są dostępne do zakupu w sklepie stacjonarnym i przez Internet. Bardzo ciekawą funkcjonalnością jest możliwość dostosowania wyglądu robota sprzątającego. Marka ma w ofercie kilkadziesiąt wzorników, co daje gwarancję, że urządzenie będzie nie tylko efektywne, ale i dopasowane do wystroju mieszkania.

Jak radzi sobie polska marka na rynku?

RoboJet nie stara się konkurować z najsilniejszymi producentami robotów sprzątających na świecie, ale też nie ma takiej potrzeby. Firma z pewnością stawia na jakość, a nie na ilość. Mimo to, sprzedaż ich urządzeń z roku na rok rośnie. Liczba egzemplarzy sprzedanych w 2020 roku była dwukrotnie większa niż w poprzednim okresie. Rosną także przychody, co daje siłę napędową na wymyślanie nowych pomysłów i wdrażanie kolejnych innowacji.

Odkurzacze, które warto znać

Jednymi z najpopularniejszych obecnie robotów sprzątających od RoboJet, są te oznaczone literą X: X-level, X-one, X-style. Są one nie tylko nowoczesne, ale także dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Niezwykła moc ssania zapewnia czystość podłóg na co dzień. Jako jedne z nielicznych odkurzaczy, bez problemu radzą sobie z czarnymi powierzchniami. Oczywiście menu kontekstowe oraz komunikaty głosowe są po polsku. Producent oferuje także całkiem pokaźny zestaw akcesoriów do samodzielnej wymiany w cenie robota.

Na robotach sprzątających RoboJet znamy się jak mało kto! Jeśli Twoje urządzenie nie sprząta tak dobrze, jak w dniu zakupu, oddaj je do naszego serwisu! Zadbamy o nie i sprawimy, że Twoje podłogi znowu zabłysną czystością.