Serwis.com Robotów Sprzątających iRobot, Xiaomi, Moneual, Mamibot, Hobot
794 093 732 kontakt@serwis.com

Producent robotów sprzątających Samsung

Samsung to producent urządzeń gospodarstwa domowego, w tym także robotów sprzątających. Od 2003 roku oferuje swoje odkurzacze automatyczne, buduje doświadczenie oraz zyskuje uznanie użytkowników na całym świecie.

Historia robotów sprzątających Samsung

Pierwszy robot sprzątający Samsung został wypuszczony na rynek w 2003 roku, jedynie rok po premierze pierwszego iRobota. Urządzenie pojawiło się jednak jedynie w Korei pod nazwą Crubo. Posiadał bardzo innowacyjne funkcjonalności, takie jak jonizator powietrza i kamerę wizyjną mapującą pomieszczenie. Przez 7 lat Samsung umacniał swoją pozycję na lokalnym rynku, by w 2010 roku wejść także do całej Europy z Navibotem – czwartą generacją swoich robotów sprzątających. Od tego czasu regularnie w ofercie pojawiają się nowe, innowacyjne produkty.

Roboty sprzątające Samsung – udział w rynku

Samsung należy do grona dziesięciu największych producentów robotów sprzątających na świecie. Procentowa sprzedaż odkurzaczy w Ameryce Północnej wyniosła w 2018 roku 2%, w Europie – 4%. Choć nie są to wyniki porównywalne do sprzedaży telefonów komórkowych, to sytuacja tego giganta jest stabilna i zrównoważona.

O jakich odkurzaczach Samsung warto wspomnieć?

Najpopularniejsze są obecnie modele z serii Jet Bot. Dostępne są w wielu wersjach, dzięki czemu każdy znajdzie urządzenie odpowiednie dla siebie. Wyposażone są w wydajne części zamienne, samoczyszczącą się szczotkę, automatyczne opróżnianie pojemnika na kurz czy dopasowywanie mocy ssania do czyszczonej powierzchni.

Roboty sprzątające Samsung są bardzo wydajne i efektywne w działaniu. By utrzymać skuteczność sprzątania na długie lata, korzystaj regularnie z serwisu robotów sprzątających. Dzięki nam, Twój odkurzacz zawsze będzie do Ciebie wracał niczym nowy!