Serwis.com Robotów Sprzątających iRobot, Xiaomi, Moneual, Mamibot, Hobot
794 093 732 kontakt@serwis.com

Producent robotów sprzątających Tefal

Tefal to firma, której działalność kojarzy się przede wszystkim z produkcją garnków i patelni. Jakiś czas temu pod marką dostępne są także roboty sprzątające i inne artykuły gospodarstwa domowego. Proponowane przez firmę odkurzacze stanowią ciekawą i atrakcyjną alternatywę dla popularniejszych marek – zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i ceny.

Historia marki Tefal – patelnie i nie tylko

Firma Tefal powstała w 1954 roku we Francji jako przedsiębiorstwo produkujące patelnie pokryte specjalną ochronną powłoką – teflonem. Sukces tego rozwiązania był na tyle duży, że 14 lat później Tefal stał się częścią grupy SEB – producenta akcesoriów gospodarstwa domowego. Oferta rozszerzała się błyskawicznie, by wkrótce wypuścić na rynek także pierwszego robota sprzątającego. W Polsce urządzenia tej marki pojawiły się dość późno, bo dopiero w 2019 roku, jednak od razu podbiły serca użytkowników bogatą funkcjonalnością.

Jak sprzedają się roboty sprzątające Tefal?

Tefal dość późno zadebiutował ze swoimi robotami sprzątającymi, przez co nie ma pokaźnych udziałów w rynku tych urządzeń. To nie znaczy jednak, że nie umacnia swojej pozycji z roku na rok! Coraz więcej egzemplarzy sprzedaje się za pośrednictwem popularnych sklepów internetowych. Dobre recenzje, które otrzymują te odkurzacze, wynoszą je na szczyt i umiejscawiają tuż obok iRobota i Roborocka. Jeszcze chwila, a z pewnością Tefal znajdzie się w czołówce producentów robotów sprzątających.

Czym wyróżniają się roboty sprzątające Tefal?

Roboty sprzątające Tefal wyróżniają się przede wszystkim dwoma, unikalnymi cechami: wyjątkową siłą ssącą nawet do 12 tysięcy Pa (w modelu Explorer S95) i niezwykle kompaktowymi wymiarami. Robot z serii 60 ma jedynie 6 cm wysokości, dzięki czemu odkurzy niemal wszędzie. Pozostałe modele charakteryzują się wysokością ok. 8 cm. Trudno znaleźć niższe urządzenia na rynku.

Nasz serwis robotów sprzątających zajmuje się także naprawą i regularną konserwacją odkurzaczy automatycznych Tefal. Dzięki nam nie musisz już wyrzucać swojego robota lub wrzucać do na wieczność do lamusa. Mamy receptę na każdy problem. Sprawdź nas!