Serwis.com Robotów Sprzątających iRobot, Xiaomi, Moneual, Mamibot, Hobot
794 093 732 kontakt@serwis.com

Producent robotów sprzątających Zaco

Marka Zaco jest stosunkowo nowa, bo powstała dopiero w sierpniu 2019 roku. To jednak wcale nie znaczy, że roboty sprzątające dostępne do zakupu pod ich nazwą są nieznane! Nazwa Zaco to osobna marka odkurzaczy Ilife stworzona specjalnie dla użytkowników z Europy. Zachowuje wszystkie atuty pierwotnych urządzeń oraz oferuje całkowicie nowe funkcjonalności.

Historia marki Zaco

Nie możemy mówić tu o historii firmy, ponieważ sama firma ma bogate doświadczenie i utrzymuje się na rynku od długiego czasu. By jednak rozróżnić urządzenia wypuszczane na rynek europejski, stworzono nową nazwę, która już od jakiegoś czasu buduje i umacnia swoją pozycję. Właściciel marki to firma specjalizująca się jedynie w produkcji robotów sprzątających, co daje gwarancję wysokiej efektywności i skuteczności ich pracy.

Jak radzi sobie marka Zaco w Europie?

Wyniki Zaco są zbliżone do tych, które miała marka Ilife przed 2019 rokiem. W 2018 roku należała do grona pięciu największych producentów robotów sprzątających w Europie z wynikiem 2% udziału w rynku tych urządzeń. Obecnie Zaco pracuje na swój własny rachunek. W Polsce jedynym i wyłącznym importerem tych robotów jest firma Polor. Dzięki temu, kupując ten odkurzacz, masz pewność polskiego dystrybutora i polskiej gwarancji na urządzenie.

Najpopularniejszy robot sprzątający Zaco

Flagowym modelem robota sprzątającego Zaco jest A9s Pro, który jest wyposażony w kamerę wizyjną ułatwiającą mapowanie przestrzeni i sprawniejsze poruszanie się odkurzacza. Jest to robot hybrydowy, który dodatkowo mopuje podłogi, ale robi to skuteczniej dzięki specjalnej, drgającej głowicy mopującej. Duża siła ssąca gwarantuje dogłębne czyszczenie, także dywanów i wykładzin. Nie można także nie wspomnieć o bardzo atrakcyjnej cenie robota, dzięki czemu jego popularność jest jeszcze większa.

Nasz serwis robotów sprzątających zajmuje się naprawą i konserwacją zarówno robotów pod marką Zaco, jak i Ilife. Jeśli więc potrzebujesz pomocy, bo Twój odkurzacz nie jest tak efektywny, jak dawniej, zgłoś się do nas! Pomożemy Ci w każdej sytuacji.